امداد خودرو کرج

امداد خودرو کرج گوهردشت / امداد خودرو کرج باغستان / امداد خودرو کرج عظیمیه

در بعضی شرایط زمانی که با اتومبیل خود قصد رفتن به جایی را داریم، امکان دارد خودرو دچار نقص فنی گردد و راه اندازی دوباره آن از توانمان خارج باشد؛ و یا به علت عدم امکانات و تجهیزات لازم، امکان تعمیر خودرو را نداشته باشیم. در این  شرایط بهترین راه برای رفع مشکل و راه‌اندازی دوباره خودرو، تماس با گروه امداد خودرو در نزدیک‌ترین مرکز امدادرسانی خودرو است تا در اسرع وقت جهت ارائه خدمات و برطرف نمودن نقص فنی خودرو در محل حضور یابند و مشکل را برطرف نمایند. در این مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با خدمات امداد خودرو کرج آشنا نماییم.


امداد خودرو کرج

 

09370533014
09108664188

 

امداد خودرو کرج عرضه کننده خدماتی نظیر حمل خودرو با نیسان چرخ‌گیر، نیسان یدک‌کش، جرثقیل خودرو بر و کفی خودرو بر است.  امداد خودرو بدون آنکه کوچکترین آسیبی به بدنه وارد نماید آماده خدمت رسانی به رانندگان خواهد بود. شما می‌توانید کلیه خدمات تعمیر در محل، باتری سازی سیار و نیز جابه‌جایی اتومبیل خود را از امداد خودرو کرج دریافت کنید.

مناطق تحت پوشش امداد خودرو کرج عبارتند از:

 کرج، فردیس، اهری، محمد شهر، مهر شهر، رجایی شهر، شاهین ویلا، مهر ویلا، عظیمیه، صفا دشت، هفت جوی، ملارد، کردان، باغستان، گوهر دشت و سایر نقاط شهر کرج.

خدمات امداد خودرو کرج

 این خدمات شامل کلیه برند‌های خودروهای داخلی و خارجی می‌شود. این مجموعه طرف قرارداد تمامی شرکت‌های خودرو سازی و خودروهای وارداتی موجود در ایران است و در صورت نیاز شما به خدمات امداد، متخصصان ما در اولین فرصت و در کمتر از 10 دقیقه نزد شما خواهند بود.

متخصصان ما بعد از رسیدن به محل خودرو، به تست و عیب‌یابی خودرو شما خواهند پرداخت و تا حد ممکن سعی بر تعمیر و رفع عیب خودرو در محل می‌نمایند. در صورت برطرف نشدن عیب، خودرو شما را با بهترین روش و وسیله جابه‌جایی مناسب مانند یدک کش، کفی، خودرو بر، جرثقیل، نیسان چرخگیر و… بکسل کرده و به نمایندگی مجاز خودرو یا هر مکان دیگری که مورد نظر شماست جابجا خواهند کرد.

 تعمیر انواع خودروهای ایرانی در محل با نازلترین قیمت و نیز حمل انواع خودروهای داخلی و خارجی به سراسر نقاط کشور با مناسب‌ترین قیمت در استان البرز از دیگر خدمات ما به رانندگان خواهد بود.

راه های حمل خودرو خراب به تعمیرگاه

نخستین روشی که به‌طور قطع به ذهن همه ما می‌رسد، این است که خودرو را از طریق هول دادن به تعمیرگاه برسانیم. اما امکان دارد این کار صدمات وارده به خودرو را افزایش دهد؛ به‌علاوه برای هول دادن خودرو، باید فشار بدنی زیادی را تحمل کنید. پس این کار به هیج‌وجه به شما توصیه نخواهد شد. در نتیجه باید با شماره تلفن امداد خودرو کرج  تماس حاصل کنید.

دومین روش که بازهم به‌کار بردن آن به شدت نفی می‌شود، بستن خودرو با زنجیر یا طناب به خودروی دیگر یا همان بکسل کردن آن است. زمانی که خودرو را بکسل می‌کنید، امکان اینکه دو خودرو در بین راه به یکدیگر برخورد نمایند، بسیار زیاد خواهد بود. همچنین ممکن است به دلیل گسیختن طناب بکسل، خودرو خراب از مسیر خارج شده و به خودروهای دیگر اصابت نماید.

 در صورتیکه عیب خودرو به دلیل مشکلاتی چون پولس و یا گیربکس یا قفل شدن چرخ‌ها باشد، بکسل کردن اتومبیل موجب افزایش خرابی خودرو و در نتیجه افزایش هزینه‌های تعمیر می‌گردد. از این‌رو به هیچ عنوان برای کاستن هزینه حمل خودرو با یدک‌کش یا جرثقیل خودرو‌ بر، از بکسل خودرو استفاده نکنید.

امداد خودرو کرج گوهردشت

امداد خودرو کرج گوهردشت مفتخر است در اندک‌ترین زمان ممکن، به‌منظور برطرف ساختن مشکلات رانندگان کمک رسانی نماید. خدمات این شرکت به صورت شبانه‌روزی عبارتند از: امداد خودرو گوهردشت، خودرو بر گوهردشت، مکانیک سیار گوهردشت، یدک‌کش گوهردشت، امداد خودرو کرج گوهردشت همچنین خدماتی نظیر تعمیر در محل با نازلترین قیمت و حمل انواع خودروهای داخلی و خارجی به سراسر نقاط کشور با کادری مجرب  عرضه می‌نماید.

خدمات امداد خودرو گوهردشت 

1) تعویض تسمه انواع خودروهای داخلی و خارجی در محل

2) تعویض انواع پمپ‌های بنزین‌ در محل

3) عیب‌یابی و رفع نقص فنی در محل

4) خدمات برقی اتومبیل و ترمیم سیم کشی در محل

5) دارای مجوز رسمی از پایانه‌ها

 6) کادری متخصص و کاربلد

7) تست و تعویض باتری در محل

انواع خدمات امداد خودرو در گوهردشت:

1) تمام شدن بنزین

2) خالی شدن باتری ماشین

3) تصادفات سنگین که باعث عدم توانایی در حرکت ماشین خواهد شد

4) جوش آوردن و نداشتن آب

5) روشن نشدن خودرو

6) خرابی گیربکس خودرو

7) پاره شدن تسمه تایم

8) پنچر شدن خودرو و عدم توانایی راننده برای تعویض لاستیک زاپاس

9) خرابی‌های جزیی و همراه نداشتن آچار به‌منظور رفع خرابی ماشین

10) جاماندن سوییچ داخل خودرو و قفل شدن درب خودرو

11) پاره شدن تسمه دینام ماشین و تعویض تسمه دینام

12) روشن شدن چراغ‌های هشدار پشت آمپر خودرو

13) اعزام مکانیک سیار

14) سواری امداد

چگونگی انتخاب نوع امداد خودرو

برای اینکه بدانید کدامیک از خدمات امداد خودرو کرج هم اکنون مورد نیاز شما خواهد بود، تنها کافی است که با شماره تلفن امداد خودرو کرج گوهردشت تماس بگیرید و توضیح صحیحی از مشکل خودرو خود بیان نمایید؛ و نیز تعیین نوع وسیله امداد و یدک‌کش را به متخصصان  امداد خودرو کرج گوهردشت بسپارید.

امداد خودرو کرج گوهردشت چه خدماتی ارائه می‌نماید؟

با آنکه از مشکل پیش آمده برای اتومبیل شما بسیار متاسف هستیم، ولی بی‌صبرانه منتظر تماس شما خواهیم بود تا در صورت نیاز، یکی از موارد زیر را جهت برطرف نمودن مشکل شما ارائه دهیم.

1) مشاوره تلفنی رایگان و سعی برای برطرف‌ نمودن عیب خودرو توسط راننده

2) اعزام مکانیک سیار به محل

3) رفع ایراد‌ات جزیی و کمک به راه اندازی ماشین در محل

4) هماهنگی با تعمیرگاه‌های مجاز و حمل خودرو به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز

5) دریافت فایل لیست قطعات و اعلام هزینه تعمیرات

6) دریافت فایل هزینه حمل مطابق با تعرفه کانون جهانگردی و اتومبیل رانی

7) حمل خودرو به محل مورد نظر مشتری

 

امداد خودرو کرج عظیمیه

امداد خودرو کرج عظیمیه در هر منطقه عظیمیه کرج که باشید، نزدیک شما خواهد بود و ظرف مدت 15 دقیقه نزد شما حضور می‌یابد. خدمات خودرویی به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل در سطح استان کرج با پایین‌ترین قیمت و نیز کادری مجرب آماده امداد رسانی به رانندگان است.

همچنین خدماتی نظیر حمل انواع خودرو‌های خارجی و داخلی بدون کوچکترین آسیبی به خودرو با پایین‌ترین قیمت در سطح استان کرج، جابه‌جایی خودروهای صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک‌، جابه‌جایی خودروهای لوکس و کلاسیک بدون هیچ آسیبی، جابه‌جایی کانکس و دستگاه‌های چرخدار با پرسنل آموزش دیده و کارشناس با مجوز رسمی از پایانه‌ها ارائه خواهیم داد.

خدمات امداد خودرو عظیمیه

خودروهای امداد خودرو کرج عظیمیه دارای کفی متحرک هیدرولیکی و وینچ 10 تن و دکل 3 تنی هستند. مفتخر هستیم که با ارزنده‌ترین خدمات در سراسر استان البرز و کیفیتی بی‌نظیر به شما امداد رسانی کنیم. امدادگران این مرکز دارای گواهینامه پایه یک و اختصاصی و نیز متخصص در جابه‌جایی خودرو با مدارک معتبر از شرکت حمل نقل هستند. امداد خودرو عظیمیه با 10 سال سابقه در راستای حمل خودرو و نیز تعمیر خودرو در محل در سراسر استان کرج به‌‌صورت تمام وقت در خدمت مشتریان خواهد بود.

 امداد خودرو کرج باغستان

کادر مجرب امداد خودرو کرج باغستان با در نظر داشتن حمل و جابجایی روزانه ماشین‌ها، به‌منظور انجام هر نوع جابجایی همچنین حمل انواع خودرو، انواع ماشین الات صنعتی و قطعات صنعتی به‌صورت تک و چندتایی شروع به خدمت رسانی برای مشتریان خود نموده است.

خدمات امداد خودرو باغستان:

سوخت رسانی

مکانیکی

برق و باتری

تعویض روغن در محل

تعویض شمع و وایر

تعویض لنت ترمز

 سرویس دوره‌ای خودرو

تعمیر خودرو های داخلی و خارجی

تعویض تسمه تایم خودرو

تعویض تسمه دینام

تعویض لنت

سرویس خودرو در محل

تعویض صافی پمپ بنزین

تعویض فیلتر روغن و هوا

آپاراتی و پنچر گیری در محل

سخن پایانی| امداد خودرو کرج

امداد خودرو کرج مفتخر است به عنوان نخستین امداد خودرو کرج به ‌صورت آنلاین و پشتیبانی و نیز اعزام نیروهای ورزیده به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت رسانی به همشهریان در سراسر شهر کرج و استان البرز خواهد بود.

 

 0912 050 30 78

026 34 61 35 78

 

 

 

 

نظرات کاربران